masterhost.plMK DEKORRadio Taxi ZTMiędzynarodowe targi Lubelskie S.A. Black Red White UNIQA

Wyszukiwarka kontekstowa

Jesteś zainteresowany(-a) naszą ofertą.
Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

www.w-lubelskie.pl » INTERMED SPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ MEDYCZNY

Logo firmy


Dane Teleadresowe:

Mapka dojazdowa:

Lublin   POWIĘKSZ

Nazwa:
INTERMED SPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ MEDYCZNY
Adres:
Junoszy 49
20-058 Lublin
Telefon:
817413819
817421122
Fax:
817418100
Strona www:
http://www.intermed.net.pl
E-mail:
info@intermed.net.pl

Godziny Otwarcia:
Pon. 0800-1900
Wt. 0800-1900
Śr. 0800-1900
Czw. 0800-1900
Pi. 0800-1900
Sob. 0800-1500
Niedz. nieczynne


Opis działalności firmy:

ISTNIEJEMY, ABY BYĆ PARTNEREM W TROSCE O PAŃSTWA ZDROWIE.

ISTNIEJEMY, ABY BYĆ PARTNEREM W TROSCE O PAŃSTWA ZDROWIE. OD 1989 ROKU PROWADZIMY DZIAŁALNOŚĆ DIAGNOSTYCZNĄ, LECZNICZĄ, PROFILAKTYCZNĄ, ORZECZNICZĄ I REHABILITACYJNĄ.
ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH PLACÓWEK W LUBLINIE I BIAŁEJ PODLASKIEJ.

SPECJALIŚCI:

ALERGOLOGIA
Lek. Med. Monika Cendrowska - Pinkosz
Alergolog, Pulmonolog - wykonywanie testów naskórnych
Wtorek 8.00-11.30
Lek. Med. Alicja Walczyk
Alergolog, Pulmonolog - wykonywanie testów naskórnych
Środa 15.00-19.00

ALERGOLOGIA DLA DZIECI
Lek. Med. Grażyna Żywicka
Pediatra - Pulmonolog, wykonywanie testów naskórkowych
Czwartek 17.00-18.00

CHIRURGIA NACZYNIOWA
Lek. Med. MirosŁaw Melaniuk
Specjalista Chirurgii Naczyniowej
Wtorek 15.00-16.00

CHIRURGIA OGÓLNA
Prof. Dr N. Med. Jerzy Osemlak
Specjalista Chirurgii Dziecięcej
Czwartek 17.00-18.30
Dr N. Med. Grzegorz Ćwik
Specjalista Chirurgii Ogólnej,
USG jamy brzusznej, narządów rodnych - brzuszne, prostaty, tarczycy
Poniedziałek, Środa, Czwartek 14.15-15.30
Lek. Med. Lechosław Budzyński
Specjalista Chirurgii Ogólnej, Medycyna Estetyczna
Poniedziałek 12.00-10.00, Wtorek 16.00-18.00, Środa 14.00-16.00

DERMATOLOGIA
Lek. Med. Elżbieta Bielińska
Specjalista Dermatologii i Wenerologii - Krioterapia,
Sobota 10.00-11.00
Lek. Med. Iwona Bugała
Dermatolog, Wenerolog
Poniedziałek 15.30-19.00,
Środa 9.00-12.00, Czwartek 9.00-11.00

Lek. Med.. Anna Pasek
Specjalista Dermatologii i Wenerologii
Czwartek, Piątek 15.00-19.00
Lek. Med. Teresa Sulima - Markwart
Specjalista Dermatologii i Wenerologii
Wtorek 15.10-19.00

ENDOKRYNOLOGIA
Dr N. Med. Mieczysław Orzeł
Specjalista Chorób Wewnętrznych,
Kardiolog, EKG, Endokrynolog
Poniedziałek, Środa 15.00-19.00

ENDOKRYNOLOGIA DLA DZIECI
Dr N. Med. Barbara Stańczak
Specjalista Pediatra - Endokrynolog
Wtorek 15.00-19.00

GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO
Dr N. Med. Marlena Kaczmarczyk
Ginekolog
USG narządu rodnego i ciąży
Środa 15.20-17.00
Dr N. Med. Małgorzata Łopucka
Ginekolog - Położnik
Poniedziałek 15.00-18.00 , Środa 9.00-12.00
Dr N. Med. Wiesław Zawiślak
Ginekolog - Położnik
Wtorek 15.00-16.00, Środa 18.00-19.00
Lek. Med. Elżbieta Gawlik
Ginekolog - Położnik
Wtorek 16.20-19.00, Środa 14.00-17.00, Piątek 10.00-12.00
Lek. Med. Agnieszka Puchalska - Kosiecz
Ginekolog - Położnik
USG narządu rodnego
Czwartek 15.00-19.00
Lek. Med. Dariusz Zwolski
Ginekolog - Położnik
USG narządu rodnego i ciąży
Środa 12.30-14.00

INTERNA
Dr N. Med. Anna Bednarek - Skublewska
Specjalista Chorób Wewnętrznych - Nefrolog
Środa 16.00-18.00
Dr N. Med. Mieczysław Orzeł
Specjalista Chorób Wewnętrznych,
Endokrynolog, Kardiolog, EKG
Poniedziałek 14.30-19.00
Środa 14.30-19.00


KARDIOLOGIA
Dr N. Med. Mieczysław Orzeł
Specjalista Chorób Wewnętrznych,
Kardiolog, EKG, Endokrynolog
Poniedziałek, Środa 14.30-19.00

KARDIOLOGIA DLA DZIECI
Dr N. Med. Dorota Lechowska
Specjalista Pediatra Kardiolog
Badanie Echo Serca
Piątek 16.00-19.00

MEDYCYNA PRZEMYSŁOWA
Lek. Med. Halina Bogdańska
Lekarz Medycyny Pracy
Czwartek, Piątek 8.00-11.30
Lek. Med. Danuta Jałtoszuk - Reszel
Lekarz Medycyny Pracy
Poniedziałek, Wtorek, Środa 8.00-11.30

NEFROLOGIA
Dr N. Med. Anna Bednarek - Skublewska
Specjalista Chorób Wewnętrznych - Nefrolog
Środa 16.00-18.00

NEONATOLOGIA
Lek. Med. Małgorzata Janowska
Specjalista Neonatolog - Pediatra
Wtorek 15.00-19.00
Lek. Med. Elżbieta Kasprzak
Specjalista Neonatolog, Pediatra
Poniedziałek 16.00-19.00
Lek. Med. Hanna Łacek - Dunia
Specjalista Neonatolog - Pediatra
Środa 15.00 -19.00

NEUROLOGIA
Dr N. Med. Anna Gruszczak
Specjalista Neurologii
Środa, Piątek 9.00-14.00
Lek. Med. Ewa Błoszczyńska
Specjalista Neurologii
Wtorek 16.45-19.00
Lek. Med. Hanna Ligaj
Specjalista Neurologii - Psychiatra
Środa 16.00-17.30
Lek. Med. Irena Ostrowska - Wolińska
Specjalista Neurologii - Psychiatra,
Leczenie Nerwic
Czwartek 9.00-12.00, Piątek 15.00-19.00

NEUROLOGIA DLA DZIECI
Dr N. Med. Janina Kalenik
Specjalista Pediatrii - Specjalista Neurologii Dziecięcej
Poniedziałek 10.00-19.00, Wtorek 8.30-14.30
Lek. Med. Bożena Sienkiewicz - Adamczyk
Specjalista Neurologii Dziecięcej
Czwartek 9.00-14.00

OKULISTYKA
Dr N. Med. Sylwia Buczek - Kałakucka
Spacjalista Okulista
Piątek 9.00 - 12.30
Dr N. Med. Lucyna Flis
Specjalista Chorób Oczu
Poniedziałek 15.30-18.00
Lek. Med. Monika Olewińska - Okońska
Specjalista Okulista
Poniedziałek, Wtorek 9.00-13.00, Środa 12.30-16.00, Czwartek 9.00-13.00
Lek. Med. Jarosław Podhorecki
Specjalista Chorób Oczu
Środa 8.30-12.00
Lek. Med. Anna Pracka
Specjalista Okulista
Czwartek 15.30-18.00

ORTOPEDIA
Lek. Med. Tomasz Kleczkowski
Specjalista Ortopedii i Traumatologii,
Poniedziałek, Czwartek 15.30-19.00
Lek. Med. Ryszard Mazur
Specjalista Chirurgii Urazowej i Ortopedii,
Laseroterapia, blokady dostawowe
Wtorek, Czwartek, Sobota 9.00-13.00

ORTOPEDIA DLA DZIECI
Dr Hab. N. Med. Sławomir Snela
Specjalista Ortopedii Dziecięcej,
USG bioder dziecięcych, leczenie dysplazji stawów biodrowych, wad postawy
Piątek 9.00 - 14.00
Dr N. Med. Marek Okoński
Specjalista Ortopedii Dziecięcej,
USG bioder dziecięcych, leczenie dysplazji stawów biodrowych, wad postawy
Wtorek , Czwartek 15.30-19.00
Lek. Med. Leszek Gil
Specjalista Ortopedii Dziecięcej,
USG bioder dziecięcych, leczenie dysplazji stawów biodrowych, wad postawy
Poniedziałek, Środa 14.00-19.00, Piątek 14.00-18.00

OTOLARYNGOLOGIA
Dr N. Med. Marian Pomykalski
Specjalista Laryngologii
Środa, Czwartek 9.00- 11.30
Lek. Med. Maria Kowalczyk - Czapczyńska
Specjalista Otolaryngologii
Środa 11.00-13.00, Czwartek 10.00-13.00
Lek. Med. Grzegorz Pietrzyk
Specjalista Otolaryngologii
Poniedziałek, Czwartek, Piątek 15.30-19.00
Lek. Med. Irena Prędka - Michałowska
Specjalista Otolaryngologii
Piątek 9.00-11.00
Lek. Med. Agnieszka Wawrzecka
Specjalista Otolaryngologii
Wtorek 16.00-18.00

OTOLARYNGOLOGIA DLA DZIECI
Dr N. Med. Emilia Kątska
Specjalista Audiologii i Otolaryngologii Dziecięcej
Poniedziałek 11.00-13.00

PEDIATRIA
Prof. Dr N. Med. Jerzy Osemlak
Specjalista Chirurgii Dziecięcej
Czwartek 17.00-18.30
Dr N. Med.Janina Kalenik
Specjalista Pediatrii
Specjalista Neurologii Dziecięcej
Poniedziałek 10.00-19.00, Wtorek 8.30- 14.30
Dr N. Med. Emilia Kątska
Specjalista Audiologii i Otolaryngologii Dziecięcej
Poniedziałek 11.00-13.00
Dr N. Med. Elżbieta Pac-Kożuchowska
Specjalista Pediatrii
Wtorek 14.15-16.30
Dr N. Med. Barbara Stańczak
Pediatra - Endokrynolog
Wtorek 15.00-19.00
Lek. Med. Małgorzata Janowska
Specjalista Neonatolog - Pediatra
Wtorek 15.00-19.00
Lek. Med. Elżbieta Kasprzak
Specjalista Neonatolog, Pediatra
Poniedziałek 16.00-19.00
Lek. Med. Hanna Łacek - Dunia
Specjalista Neonatolog - Pediatra
Środa 15.00 -19.00
Lek. Med. Bożena Sienkiewicz - Adamczyk
Specjalista Neurologii Dziecięcej
Czwartek 9.00-14.00
Lek. Med. Grażyna Żywicka
Pediatra - Pulmonolog, wykonywanie testów naskórkowych
Czwartek 17.00-18.00

PSYCHIATRIA
Lek. Med. Jacek Gajewski
Specjalista Psychiatra
Środa 16.00-19.00
Lek. Med. Ewa Gruszecka
Specjalista Psychiatrii
Sobota 9.00-11.00
Lek. Med. Hanna Ligaj
Specjalista Neurologii-Psychiatra
Środa 16.00-17.30
Lek. Med. Irena Ostrowska - Wolińska
Specjalista Neurologii,
Psychiatra - leczenie nerwic
Czwartek 9.00-12.00, Piątek 15.00-19.00

REUMATOLOGIA
Lek. Med. Teresa Fałkowska - Ryczek
Specjalista Reumatolog
Wtorek, Czwartek 11.00-13.00, Piątek 14.00-18.00

PSYCHOLOGIA
Mgr Kazimierz Jagiełło
Psycholog,
Badania psychotechniczne kierowców, pozwolenia na broń
Poniedziałek do Piątku 15.15-16.30
Mgr Elżbieta Kwiatosz
Psycholog,
Badania psychotechniczne kierowców, pozwolenia na broń
Poniedziałek do Piątku 15.15-16.30
Mgr Zofia Wilińska - Wójcik
Psycholog,
Badania psychotechniczne kierowców, pozwolenia na broń
Poniedziałek do Piątku 14.30-18.00

RADIOLOGIA - DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA / USG /
Dr Hab. N. Med. Sławomir Snela
Specjalista Ortopedii Dziecięcej,
USG bioder dziecięcych, leczenie dysplazji stawów biodrowych, wad postawy
Piątek 9.00 - 14.00
Dr N. Med. Grzegorz Ćwik
Specjalista Chirurgii Ogólnej
USG jamy brzusznej, narządów rodnych-brzuszne, prostaty, tarczycy
Poniedziałek, Środa, Czwartek 14.15- 15.30
Dr N. Med. Marek Okoński
Specjalista Ortopedii Dziecięcej,
USG bioder dziecięcych, leczenie dysplazji stawów biodrowych, wad postawy
Wtorek , Czwartek 15.30-19.00
Dr N. Med. Edyta Zielonka - Lamparska
Specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej
USG przezciemiączkowe, jamy brzusznej , tarczycy, sutków, jąder u dzieci
Poniedziałek lub Piątek 13.30- 18.00
Lek. Med. Leszek Gil
Specjalista Ortopedii Dziecięcej,
USG bioder dziecięcych, leczenie dysplazji stawów biodrowych, wad postawy
Poniedziałek, Środa 14.00-19.00, Piątek 14.00-18.00
Dr N. Med. Marlena Kaczmarczyk
Ginekolog
USG narządu rodnego i ciąży
Środa 15.20-17.00
Lek. Med. Rafał Kryza
Specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej
USG przezciemiączkowe, jamy brzusznej, tarczycy ,sutków, jąder u dzieci
Co dwa tygodnie Poniedziałek lub Piątek 13.30- 19.00

BADANIA EEG
Mgr Wiesław Krupa
Psycholog - licencja elektroencefalografii
Klinicznej EEG

NEUROPSYCHOLOG
Wykonywanie badań EEG Mgr Wiesław Krupa
Wtorek, Czwartek 16.00-19.00

Usługi medyczne wykonywane bezpłatnie / umowa z Narodowym Funduszem Zdrowia / w zakresie :
ALERGOLOGII
DERMATOLOGII I WENEROLOGII
ENDOKRYNOLOGII DLA DZIECI
GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA
NEONATOLOGII
NEUROLOGII
NEUROLOGII DLA DZIECI
OKULISTYKI
OKULISTYKI DLA DZIECI
OTOLARYNGOLOGII
REUMATOLOGII
BADANIA CYTOLOGICZNEGO - PROGRAM PROFILAKTYCZNY DLA KOBIET

Profilaktyka - medycyna przemysłowa:
- badania profilaktyczne pracowników
- świadectwa zdrowia dla kierowców
- badania kandydatów do szkół i na studia
- programy promocji zdrowia

Orzecznictwo:
- profilaktyczne - dla potrzeb pracodawców
- zwolnienia chorobowe

Diagnostyka EEG, USG
Laboratorium diagnostyczne
Rehabilitacja i fizykoterapia


Specjalizacje:

Legenda:
Hurt, Detal, Produkcja, Usługi, Eksport, Import, InstytuCje, Naprawa, Wypożyczanie.

HDPUEICNSW - alergolog 
HDPUEICNSW - alergologia 
HDPUEICNSW - alergologia dorosłych 
HDPUEICNSW - alergologia dziecięca 
HDPUEICNSW - alergologia dziecięca NFZ 
HDPUEICNSW - alergologia NFZ 
HDPUEICNSW - badania na agenta ochrony 
HDPUEICNSW - badania na prawo jazdy 
HDPUEICNSW - badania okresowe 
HDPUEICNSW - badania profilaktyczne 
HDPUEICNSW - badanie krwi - albumina 
HDPUEICNSW - badanie krwi - białko całkowite 
HDPUEICNSW - badanie krwi - bilirubina 
HDPUEICNSW - badanie krwi - cholesterol całkowity 
HDPUEICNSW - badanie krwi - czas protrombinowy 
HDPUEICNSW - badanie krwi - fosfolipidy 
HDPUEICNSW - badanie krwi - glukoza 
HDPUEICNSW - badanie krwi - kreatynina 
HDPUEICNSW - badanie moczu - amoniak 
HDPUEICNSW - bóle reumatyczne 
HDPUEICNSW - bóle stawów 
HDPUEICNSW - chirurgia dziecięca 
HDPUEICNSW - chirurgia naczyniowa 
HDPUEICNSW - chirurgia ogólna 
HDPUEICNSW - chirurgia stomatologiczna 
HDPUEICNSW - chirurgia szczękowa 
HDPUEICNSW - chirurgia urazowa 
HDPUEICNSW - cytologia NFZ 
HDPUEICNSW - dermatologia 
HDPUEICNSW - dermatologia dziecięca 
HDPUEICNSW - dermatologia NFZ 
HDPUEICNSW - dysplazja stawów biodrowych 
HDPUEICNSW - echo serca - echokardiografia 
HDPUEICNSW - echokardiograficzne badanie płodu 
HDPUEICNSW - EEG 
HDPUEICNSW - EKG-próba wysiłkowa 
HDPUEICNSW - EKG-spoczynkowe 
HDPUEICNSW - endokrynologia 
HDPUEICNSW - endokrynologia dorosłych 
HDPUEICNSW - endokrynologia dziecięca 
HDPUEICNSW - endokrynologia dziecięca NFZ 
HDPUEICNSW - fizykoterapia 
HDPUEICNSW - gabinet lekarski 
HDPUEICNSW - ginekologia dorosłych 
HDPUEICNSW - ginekologia endokrynologiczna 
HDPUEICNSW - ginekologia i położnictwo NFZ 
HDPUEICNSW - ginekologia położnicza 
HDPUEICNSW - internista 
HDPUEICNSW - kardiologia dorosłych 
HDPUEICNSW - kardiologia dziecięca 
HDPUEICNSW - krioterapia 
HDPUEICNSW - laboratorium analityczne 
HDPUEICNSW - laryngologia dorosłych 
HDPUEICNSW - laryngologia dziecięca 
HDPUEICNSW - laryngologia dziecięca NFZ 
HDPUEICNSW - laryngologia NFZ 
HDPUEICNSW - laseroterapia 
HDPUEICNSW - lekarz rodzinny 
HDPUEICNSW - lekarz rodzinny NFZ 
HDPUEICNSW - markery nowotworowe 
HDPUEICNSW - masaż całościowy 
HDPUEICNSW - masaż leczniczy 
HDPUEICNSW - masaż rehabilitacyjny 
HDPUEICNSW - medycyna pracy 
HDPUEICNSW - mocz - badanie ogólne 
HDPUEICNSW - mocz - cukier, aceton 
HDPUEICNSW - mocz - pierwotniaki 
HDPUEICNSW - mocz posiew (bad. mykol.) 
HDPUEICNSW - morfologia krwi (pełna) 
HDPUEICNSW - naczynia-zapal.zakrzep.-zarost 
HDPUEICNSW - naczyniowiec 
HDPUEICNSW - nefrologia dorosłych 
HDPUEICNSW - nefrologia dziecięca 
HDPUEICNSW - nefrologia dziecięca NFZ 
HDPUEICNSW - neonatolog 
HDPUEICNSW - neonatologia 
HDPUEICNSW - neonatologia NFZ 
HDPUEICNSW - neuralgia 
HDPUEICNSW - neurochirurgia dorosłych 
HDPUEICNSW - neurochirurgia dziecięca 
HDPUEICNSW - neurolog 
HDPUEICNSW - neurologia dorosłych 
HDPUEICNSW - neurologia dziecięca 
HDPUEICNSW - neurologia dziecięca NFZ 
HDPUEICNSW - neurologia NFZ 
HDPUEICNSW - okulistyka 
HDPUEICNSW - okulistyka dorosłych 
HDPUEICNSW - okulistyka dziecięca 
HDPUEICNSW - okulistyka dziecięca NFZ 
HDPUEICNSW - okulistyka NFZ 
HDPUEICNSW - ortopeda 
HDPUEICNSW - ortopedia dorosłych 
HDPUEICNSW - ortopedia dziecięca 
HDPUEICNSW - otolaryngologia dorosłych 
HDPUEICNSW - otolaryngologia dziecięca 
HDPUEICNSW - otolaryngologia dziecięca NFZ 
HDPUEICNSW - otolaryngologia NFZ 
HDPUEICNSW - pediatria 
HDPUEICNSW - pediatria niemowląt 
HDPUEICNSW - pielęgniarki 
HDPUEICNSW - podstawowa opieka zdrowotna 
HDPUEICNSW - położnictwo 
HDPUEICNSW - przychodnia 
HDPUEICNSW - psychiatria 
HDPUEICNSW - psychiatria dorosłych 
HDPUEICNSW - psychiatria dziecięca 
HDPUEICNSW - psychologia dorosłych 
HDPUEICNSW - psychologia dziecięca 
HDPUEICNSW - psychoterapia 
HDPUEICNSW - pulmonologia 
HDPUEICNSW - pulmonologia dorosłych 
HDPUEICNSW - pulmonologia dziecięca 
HDPUEICNSW - radiologia 
HDPUEICNSW - rehabilitacja 
HDPUEICNSW - reumatologia 
HDPUEICNSW - reumatologia dorosłych 
HDPUEICNSW - reumatologia dziecięca 
HDPUEICNSW - reumatologia NFZ 
HDPUEICNSW - skleroterapia 
HDPUEICNSW - ultradźwięki 
HDPUEICNSW - urologia dorosłych 
HDPUEICNSW - urologia dziecięca 
HDPUEICNSW - USG biopsja 
HDPUEICNSW - USG ciąża 
HDPUEICNSW - USG części miękkich 
HDPUEICNSW - USG domaciczne 
HDPUEICNSW - USG Dopplera kończ. d/tętnic g. 
HDPUEICNSW - USG Dopplera kończ. d/żył g. 
HDPUEICNSW - USG Dopplera TT nerkowych 
HDPUEICNSW - USG Dopplera TT szyjnych 
HDPUEICNSW - USG Dopplera TT wewn/czaszkow. 
HDPUEICNSW - USG Dopplera układu wrotnego 
HDPUEICNSW - USG ginekologiczne 
HDPUEICNSW - USG jąder 
HDPUEICNSW - USG jamy brzusznej 
HDPUEICNSW - USG macicy i przydatków 
HDPUEICNSW - USG narządów ruchu 
HDPUEICNSW - USG NFZ 
HDPUEICNSW - USG ocena płodu 
HDPUEICNSW - USG prostaty - przez powłoki 
HDPUEICNSW - USG przezciemieniowe 
HDPUEICNSW - USG serca 
HDPUEICNSW - USG stawów 
HDPUEICNSW - USG stawów biodrowych u dzieci 
HDPUEICNSW - USG stawu biodrowego 
HDPUEICNSW - USG stawu kolanowego 
HDPUEICNSW - wenerologia NFZ 
HDPUEICNSW - wymazy 
HDPUEICNSW - zastrzyki 

Województwo lubelskie

POWIATY m. Biała Podlaska m.Chełm m.Zamość bialski łukowski radzyński rycki lubartowski parczewski włodawski puławski opolski lubelski m. Lublin kraśnicki janowski świdnicki łęczyński chełmski krasnostawski hrubieszowski zamojski biłgorajski tomaszowski

Polecamy strony

NowaNET
RK Niedziałek

Reklama

Międzynarodowe targi Lubelskie S.A.

Ogólnopolska Informacja GospodarczaWszystko o turystyceWirtualne PodlasieCoit RbitRenado

O Nas, Nasza Oferta, Kontakt, Regulamin © www.w-lubelskie.pl
Wykonanie: PHU Sebastian Woliński

online: 4